Національна академія державного управління
при Президентові України

Почесні доктори

 

Почесні доктори Національної академії державного управління
при Президентові України

Ім’я та прізвище,
країна

Посада, яку обіймали на час присвоєння почесного звання

Дата присвоєння почесного звання

Леонід Данилович КУЧМА,

Україна

Президент України
(1994 – 2005 рр.)

30 червня 1998 р.

Олексій Петрович ЯКУБОВСЬКИЙ,

Україна

Проректор – директор Одеського регіонального інституту державного управління Української Академії державного управління при Президентові України
(1995 – 2002 рр.)

26 вересня 2002 р.

Гейдар Алірза огли АЛІЄВ,

Республіка Азербайджан

Президент Республіки Азербайджан (1993 – 2003 рр.)

27 березня 2003 р.

Володимир Михайлович ЛИТВИН,

Україна

Голова Верховної Ради України
(2002 – 2006 рр.)

24 квітня 2003 р.

Володимир Костянтинович ЄГОРОВ,

Російська Федерація

Президент – ректор Російської академії державної служби при Президентові Російської Федерації (2000 р.)

24 квітня 2003 р.

Леонід Макарович КРАВЧУК,

Україна

Президент України
(1991 – 1994 рр.)

25 грудня 2003 р.

Марія ГІНТОВТ-ЯНКОВИЧ,

Республіка Польща

Директор Національної школи державного управління Республіки Польща (1991 – 2006 рр.),
Віце-президент Міжнародної асоціації шкіл та інститутів управління (IASIA)

27 травня 2004 р.

Богдан Олександрович КРАВЧЕНКО,

Канада

Декан Вищої школи розвитку Університету Центральної Азії
(Киргизька Республіка) (2005 р.)

27 січня 2005 р.

Альфонсас ВЕЛИЧКА,

Литовська Республіка

Директор Литовського інституту державного адміністрування
(2000 – 2011 рр.)

29 вересня 2005 р.

Валерій Данилович БАКУМЕНКО,

Україна

Директор Інституту проблем державного управління і місцевого самоврядування Національної академії (2002 – 2006 рр.)

29 вересня 2005 р.

Володимир Іларіонович ЛУГОВИЙ,

Україна

Директор Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України
(2007 – 2012 рр.)

29 червня 2006 р.

Володимир Миколайович ШАПОВАЛ,

Україна

Голова Центральної виборчої комісії (2007 – 2013 рр.)

2 жовтня 2007 р.

Лех КАЧИНСЬКИЙ,

Республіка Польща

Президент Республіки Польща
(2005 – 2010 рр.)

14 листопада 2007 р.  

Віктор Андрійович ЮЩЕНКО,

Україна

Президент України
(2005 – 2010 рр.)

28 серпня 2009 р.

Елла Марленівна ЛІБАНОВА,

Україна

Директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України
(з 2007 р.)

8 листопада 2012 р.

Богдан Дмитрович ГАВРИЛИШИН,

Швейцарська Конфедерація

Засновник Благодійного фонду Богдана Гаврилишина (2010 р.), український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат

13 листопада 2014 р.

Вайра ВІКЕ-ФРЕЙБЕРГА,

Латвійська Республіка

Президент Латвійської Республіки
(1999–2007 рр.)

11 грудня 2014 р.